ارتقاء اطلاعات جامعه حاصل تعامل صنعت و رسانه

به گزارش بازتاب خبر به نقل از ايكوپرس، در اين پيام آمده است: برخود لازم مي دانم تا از تلاش بي وقفه جامعه خبري و رسانه‌اي كشور كه با انگيزه بالا، صداقت و امانتداري تلاش كرده اند تا دستاوردها و عملكرد صنعتگران به ويژه در حوزه خودروسازي كشور را به اطلاع مردم برسانند، قدرداني كنم.
متن كامل پيام مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو به مناسبت روز خبرنگار به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
هفدهم مردادماه يادآور رشادت و از خودگذشتگي آنهایی است كه با حفظ امانتی که عهده‌دار آن گشته‌اند، ایثارگرانه در مسير خبررساني گام برداشته و باصیانت از حرمت قلم در پاسداشت صداقت، آگاهی بخشی به جامعه را در طریق زندگی برگزیده‌اند؛ همان قلمي كه خداوند رحمان در مكتوب خود بر آن سوگند ياد كرده است.
روز تکریم اصحاب قلم و صاحبان رسانه که چشم و چراغ ملتند را به همه فعالان رسانه‌ای کشور بویژه آنان که در حوزه صنعت و تولید مساعد و یاور این بخش از اقتصاد کشور هستند، تبریک و تهنیت می‌گویم.
بدون ترديد در شرايطي كه تحريم‌هاي ظالمانه با همت صنعتگران به فرصتي براي خودكفايي و خودساختگي تبديل شده‌ است، تلاش‌هاي شبانه‌روزي و بي وقفه بزرگواران فعال در عرصه اطلاع رساني و انعكاس دستاوردهاي توفیق در تولید داخلی كشور می‌تواند، کمک بزرگی در کم‌اثر کردن آثار و آلام محدودیت‌هایی باشد که برای ملت عزیز ایران طراحی کرده‌اند.
خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌ها، راهنمایان و خط‌نگه‌داران مسیر حرکت جامعه در دستیابی کشور به توسعه‌ای فراگیر و همه جانبه هستند، رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی ایشان، علاوه بر اعتلای افکار عمومی، موجب تضمین صحت مسیری است که کشور در این مرحله طی می‌کند. مسوولیت ایشان به‌ویژه در دوره حاضر که دشمنان کشور و بدخواهان ملت اهتمام خود را به کار بسته‌اند تا سنگ فتنه مقابل هر تدبیری رها کنند، رسالتی پیامبرانه است.
ما در گروه صنعتی ایران خودرو، رشد و ارتقاء اطلاعات جامعه را مرهون اهتمام و خدمت این عزیزان می‌دانیم و باور داریم که اعتبار این صنعت در کشور، حاصل همت بلند فرزندان آن و همکاری اصحاب رسانه است که مسوولانه در تمامی عرصه‌ها، رسالت آگاهی‌بخشی و شفاف‌سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه را پذیرفته‌اند. صد البته ما به تداوم این همکاری که حاصل آن ارتقای صنعت کشور نیز خواهد بود، امیدواریم.
از خداوند منان برای همه شما بزرگواران که با پذیرش راه و رسم صداقت ورزی و آگاهی بخشی رونق تولید ملی را  همراهی می‌کنید، توفیق و بهروزی آرزومندیم و  فربه‌شدگی در قلم و صلابت در گام‌هایتان از خداوند منان خواهانیم.

 

کد خبر: 23571
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.