ارسال ۵۸۰ اثر به جشنواره علامه حلی/ ۲۸ اثر برگزیده می‌شود

حجت‌الاسلام کامران پنام در گفت‌وگو با بازتاب خبر، از برگزاری سومین دوره جشنواره علامه حلی در استان خبرداد و گفت:  با فراخوان این جشنواره استانی، ۵۸۰ مقاله از طلاب مدارس علمیه لرستان به دبیرخانه جشنواره واقع در مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه لرستان ارسال شد.

وی با اشاره به رشد چشم‌گیر مقالات ارسالی طلاب و این‌که در دوره قبلی ۵۲۰ اثر از طلاب به دبیرخانه جشنواره علامه حلی در لرستان ارسال شد که امسال این تعداد به ۵۸۰ مقاله رسیده است، ادامه داد: سومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) لرستان در قالب کتاب، پایان‌نامه، مقاله و با موضوعات تفسیرعلوم قرآنی، ادبیات عرب، اصول و فقه، تاریخ اسلام، ادبیات عرب و فرق و مذاهب برگزار می‌شود.

معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان اضافه کرد: پس‌از ارزیابی‌های اجمالی، تفصیلی اول و دوم توسط هشت ارزیاب تعداد ۲۸ اثر به‌عنوان آثار برگزیده و همچنین ۲۶ اثر به‌عنوان آثار منتخب مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

حجت‌الاسلام پنام گفت: سومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) لرستان امسال برای طلاب بانو و آقای مدارس علمیه پایه‌های یک تا درس خارج از فقه با سن زیر ۴۰ سال فراخوان داده شد که آئین اختتامیه این جشنواره نیمه دوم آذرماه امسال با معرفی آثار برگزیده و منتخب در خرم‌آباد برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

چاپ چاپ کد خبر | : 27888
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.