استانداردترین تجهیزات تنیس روی میز ایران را در اختیار داریم

طاهره جعفری وفا در گفت و گو با بازتاب خبر، با اشاره به رشد تنیس روی میز کرمانشاه در چندسال اخیر، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت این رشته در استان بگونه‌ای است که از نظر زیرساختی مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد: علاوه بر خانه تنیس روی میز کرمانشاه، چهار باشگاه خصوصی فعال در این رشته داریم که به آموزش علاقمندان و پرورش استعدادهای جدید می‌پردازند. همچنین استانداردترین تجهیزات و امکاناتی که در کشور وجود دارد را در کرمانشاه در اختیار داریم.

وی باتاکید براینکه بروزرسانی سالن‌ها و استانداردسازی تجهیزات در مرکز و شهرستانهای استان یکی از اولویت‌های کنونی هیات تنیس روی میز استان است، گفت: با توجه به روند مطلوب و رو به جلویی که در این رشته داریم، به سمت استانداردسازی سالن‌ها و تجهیزات خود در کرمانشاه و شهرستانهایی همانند پاوه، دالاهو و اسلام آبادغرب رفته‌ایم.

جعفری وفا از تلاش برای توسعه این رشته با استعدادیابی و پرورش این استعدادها در استان خبرداد و گفت: یکی از مشکلاتی که در حال حاضر در رشته تنیس روی میز داریم، گران بودن تجهیزات آن است که همین مسئله باعث شده تا افراد زیادی به سمت این رشته گرایش پیدا نکنند، اما در هیات استان زمینه ای را فراهم کرده‌ایم تا از علاقمندانی که حتی از اقشار کم درآمد جامعه باشند، حمایت‌های لازم را داشته باشیم تا استعدادهای جدیدی در استان شکوفا شوند.

وی تاکید کرد: توجه به مقوله استعدادیابی در سالهای گذشته باعث شده تا امروز بین ما و اصفهانی‌ها برای تصاحب جایگاه اول تنیس روی میز ایران رقابت وجود داشته باشد.

این مسئول در ادامه به برگزاری برنامه‌های روز ملی تنیس روی میز در کرمانشاه در روزهای گذشته هم اشاره‌ای کرد و بابیان اینکه برگزاری مسابقات تنیس روی میز آزاد پارکی در پارک لاله کرمانشاه از جمله این برنامه‌ها بود، افزود: این مسابقات با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شد و نزدیک به 70 نفر در دو بخش بانوان و آقایان باهم به رقابت پرداختند. 

نائب رئیس هیات تنیس روی میز کرمانشاه گفت: همچنین در این روز مسابقات تنیس روی میز باشگاه های منطقه چهار کشور با حضور پنج تیم از استان‌های کرمانشاه، ایلام و کردستان برگزار شد که در پایان دو تیم کرمانشاهی مقام‌های اول و دوم و تیم استان کردستان نیز مقام سوم را بدست آوردند.

انتهای پیام

چاپ چاپ کد خبر | : 27967
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.