افتتاح خانه تهران در هفته تهران

به گزارش بازتاب خبر، احمد مسجدجامعی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با بیان اینکه امسال پنجمین سال برگزاری مراسم روز تهران در ۱۵ مهر ماه است، گفت: برنامه‌های روز تهران فراتر از یک روز خواهد بود و امسال برای اولین بار هفته تهران خواهیم داشت و از روز جمعه ۱۲ مهر تا پنج‌شنبه ۱۸ مهرماه هفته تهران خواهد بود.

وی با بیان اینکه کمیسیون‌های شورای شهر نیز فعال هستند، ‌گفت: در سال‌های قبل تنها مناطق یک، ۱۱، ۱۲ و ۲۰ که شکل‌گیری و هویت‌بخشی تهران از آنجا بود، مورد توجه قرار می‌گرفت، اما امسال با کمک شورایاران همه محلات و مناطق درگیر خواهند شد به گونه‌ای که شورایاران با شعار «۳۵۰ محله- ۳۵۰ خاطره» برنامه‌های هفته تهران را اجرا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه شهردار تهران قول داده است که در هفته تهران،‌ خانه تهران را افتتاح کند،‌ گفت: همچنین کمیسیون‌های شورای شهر نیز فعال شدند به گونه‌ای که بزرگترین پارک بانوان در ۳۵ هکتار افتتاح می‌شود و با همت کمیسیون معماری و شهرسازی “خانه لرزاده” به عنوان خانه معمار افتتاح می‌شود.

مسجدجامعی با بیان اینکه براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده هر روز هفته تهران به یک موضوع نامگذاری شده، گفت: آموزش و پرورش، وزارت ارشاد، میراث فرهنگی، وزارت ارتباطات و… نیز اقداماتی دارند که اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

کد خبر: 26032
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.