تولید ۱۹۰ قلم انواع محصولات دارویی در کارخانجات داروسازی اکسیر

‌به گزارش بازتاب خبر، محسن کردی در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان، اظهار کرد: اصحاب رسانه اطلاع‌رسانی درست و به‌موقع به جامعه نقش قابل توجهی در پیشرفت و توسعه کشور ایفا می‌کنند.

وی تصریح کرد: این واحد در سال ۹۷، ۴۴۰ میلیارد تومان فروش داشته است که دراین راستا توانسته رکورد ثبت کند.

مدیرعامل کارخانجات داروسازی اکسیر بروجرد خاطرنشان کرد: برای نخستین بار و با سودآوری ۱۰۵ میلیارد تومان رکورد داشتیم که در تاریخ خود بی‎نظی بوده است.

کردی با بیان اینکه کارخانجات اکسیر در حال نزدیک شدن به رتیه اول درایران است، افزود: در دو حوزه فروش و سود حاصل از آن به ترتیب شاهد رشد 82 و ۳۶۰ درصدی در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته بوده‌ایم.

وی اضافه کرد: درصد سود خالص و میزان فروش این شرکت برای نخستین بار به ترتیب به ۲۹ درصد و ۴۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

مدیرعامل کارخانجات داروسازی اکسیر بروجرد بیان کرد: در داروسازی اکسیر بروجرد 190 قلم انواع دارو تولید می‎شود که از این میزان 40 محصول جدید بوده و امسال 10 محصول جدید نیز به تولیدات اضافه خواهد شد.

کردی ادامه داد: سال گذشته ۶ محصول دارویی جدید به مجموع تولیدات این کارخانه افزوده شده و  در سال جاری نیز ۱۰ محصول دارویی جدید دیگر وارد بازار فروش می‌شود.

وی با بیان اینکه سه قلم دارو در مرداد ماه امسال رونمایی شدند، اظهار کرد: با رشد تولیدات، 30 نفر از کارگران اخراجی دوباره بازگشت به کار شده‏‎اند.

مدیرعامل کارخانجات داروسازی اکسیر بروجرد تصریح کرد: در حال حاضر برای جذب نیروی انسانی نیز فراخوانی داده شده و جذب از طریق آگهی عمومی و آزمون برگزار می‎شود.

کردی اضافه کرد: بیش از 98 درصد انسولین مورد نیاز کشور در داروسازی اکسیر بروجرد تولید و عرضه می‎شود.

انتهای پیام

چاپ چاپ کد خبر | : 23969
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.