رهاسازی دست کودک ۱۸ ماهه از چرخ‌ گوشت با تلاش آتش‌نشانان

به گزارش بازتاب خبر به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین، قدیر موسی‌خانی افزود: در پی تماس از بیمارستان شهید رجایی قزوین با سامانه ۱۲۵ و گیر کردن دست کودک ۱۸ ماهه‌ای در چرخ‌گوشت خانگی بلافاصله تیم امداد و نجات ایستگاه شماره دو به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: هنگام حضور نیروهای امدادی در محل با توجه به‌شدت جراحات وارده به مچ و انگشتان این کودک خردسال و نیاز به کمک‌های حیاتی بیمارستانی به این کودک نیمه‌جان آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات امداد و نجات در حضور پزشکان نسبت به آزادسازی دست کودک اقدام کردند.

موسی‌خانی با بیان اینکه متأسفانه پس از آزادسازی دست کودک ۱۸ ماهه از داخل چرخ‌گوشت شاهد آسیب جدی به مچ و انگشتان دست او بودیم، ادامه داد: بلافاصله کودک برای درمان در اختیار کادر درمان بیمارستان قرار گرفت.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه این حوادث به‌دلیل غفلت والدین و عدم رعایت موارد ایمنی رخ می‌دهد از والدین خواست در زمان وقوع احتمالی چنین حوادثی ضمن خونسردی و اطلاع سریع و دقیق حادثه به سازمان آتش‌نشانی کودک را در صورت امکان همراه با چرخ‌گوشت به مراکز درمانی و امدادی انتقال دهند.

انتهای پیام

چاپ چاپ کد خبر | : 23097
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.