شرفبافی از هواپیمایی تا کاندیدای مجلس

بازتاب خبر؛ فرزانه شرفبافی مدیرعامل سابق هما و سرپرست فعلی کیش ایر در خصوص شایعه حضورش در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و کاندیداتوری اش از اردبیل گفت :
بسیار عجیب است در حالیکه این روزها که سخت به اتفاق همکارانم در کیش ایر و سازمان منطقه آزاد کیش مشغول کار و برنامه ریزی برای مسافران و آماده شدن برای جشنواره تابستانی کیش و انتقال گردشگران هستیم ؛ مدام شایعه حضور من در انتخابات مطرح می شود. از اینکه يك آذری و یک زن اردبیلی هستم بسیار به خود می بالم و قلبم به عشق مردم اردبیل می تپد اما شرفبافی آدم بی معرت و قدرنشناسی نیست . هر چند كه خودم را مستقل و فراجناحي ميدانم اما در دولت تدبیر و امید به من اعتماد شد و یکی از مهمترین شرکت های تخصصی و پرجمعیت حساس کشور در صنعت هوايي به من سپرده شد و همیشه از این حسن نظر قدردان بوده ام و خواهم بود، از عشق و لذت خدمت به مردمم بویژه زادگاه والدينم اردبیل هرگز کاسته نخواهد شد اما با پذیرفتن مسئولیت و ماندن در صنعت هوائی در بخش دیگر از دولت مثل سازمان منطقه آزاد کیش ترجيحم خدمت و ماندن در دولت است. چرا که برند شدن در حوزه مدیریت یک زن را مدیون حمایت دولت فعلی می دانم.
فرزانه شرفبافی در خصوص وضعیت جدید هما و کیش ایر گفت :
من خودم را از خانواده صنعت هوانوردی می دانم و همیشه برای خانواده بزرگ هما آرزوی توفیق دارم ضمن اینکه این روزها دوستانم در هما وظیفه انتقال زوار و حجاج بیت ا… الحرام را در روزهای سخت برعهده دارند که احساس می کنم بیش از همیشه به آرامش احتیاج دارند و برای کاپیتان زنگنه و همكارانشان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. شرفبافی در خاتمه در خصوص وضعیت کیش ایر نیز گفت : کیش ایر پتانسیل قابل توجه ای دارد و دیدگاه های ریاست عالیه سازمان بر جذب گردشگر وظیفه ما را در دو چندان می کند از این همین رو اقداماتی در خصوص توسعه ناوگان و تغییر و کیفیت سرویس دهی و انتخاب مسیرهای جدید از اهم برنامه هاست .
وي در پايان در خصوص اينكه استقبال عمومي مردم و گروه هاي سياسي اردبيل از وي براي حضور در انتخابات مجلس بالاست گفت : اين پيام ها و نشان ها علامت خوبي است اما من شخصا خودم را ادم سياسي نميدانم و دوست دارم چهره اجرايي و آكادميك باشم اما بعد جدايي هما فعلا تمايل دارم در صنعت به كشور و قطعا ارديبل كمك كنم
وي در خاتمه از مهندس اسلامي وزير محترم راه و شهرسازی و دكتر بانك دبیر محترم سازمان مناطق آزاد و دکتر مظفري در منطقه آزاد كيش به جهت فراهم آمدن حضورش در هواپیمایی كيش تشكر كرد.

چاپ چاپ کد خبر | : 22154
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.