مشکل بزرگ بارسلونا برای بازگرداندن نیمار

به گزارش بازتاب خبر و به نقل از الموندو، بارسلونا در روزهای باقیمانده از فصل نقل و انتقالات تابستانی سخت به دنبال بازگرداند نیمار است. آبی اناری‌ها برای بازگرداندن نیمار علاوه بر پرداخت ۱۸۰ میلیون یورو حاضر هستند که عثمان دمبله بازیکن فرانسوی خود را  هم به پاری سن ژرمن بدهند.

روزنامه الموندو دیپورتیو از مشکل بزرگ بر سر راه این انتقال سخن به میان آورد و تاکید کرد که عثمان دمبله حاضر نیست که بارسلونا را ترک کند.

موسی سیسوکو مدیر برنامه‌های دمبله پیش از این تاکید کرد که این بازیکن به هیچ وجه قصد ترک بارسلونا را ندارد و می‌خواهد در این تیم باقی بماند.

الموندو نوشت که ارنستو والورده سرمربی بارسلونا، توماس توخل سرمربی پاری سن ژرمن و اریک آبیدال مشاور فنی بارسلونا با دمبله برای متقاعد کردن او به  حضور در پاری سن ژرمن صحبت کرده‌اند با این حال او فعلا راضی نشده و اصرار دارد که می‌خواهد در بارسلونا باقی بماند.

این بازیکن فرانسوی بعد از درخشش در بوروسیا دورتموند بود که مورد توجه بارسلونا قرار گرفت و در نهایت هم به این تیم پیوست اما از یک طرف آسیب دیدگی‌های زیاد و از طرف دیگر هم حاشیه‌سازی و بی نظمی‌های تمام نشدنی او باعث شده تا هواداران و مدیران باشگاه حسابی از او خسته شوند و به دنبال فروش او باشند.

انتهای پیام

کد خبر: 24940
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.