کارکنان پلیس نباید دغدغه معیشت داشته باشند

به گزارش بازتاب خبر، سردار “علی اکبر جاویدان” در دیدار با جمعی از کارکنان انتظامی استان، اظهار داشت: انتظار بالای آحاد مختلف جامعه از پلیس و وظایف مهمی که کارکنان آن برعهده دارند باعث شده کارها با حساسیت بیشتری انجام شود.

وی با بیان اینکه خدمتگذاری به مردم برای پلیس افتخار است، تصریح کرد: تمامی همکاران ما تلاش می کنند رضایت شهروندان را به بهترین شکل ممکن جلب و شرایطی فراهم کنند که آنها تحت هیچ شرایطی احساس ناامنی نکنند.

سردار جاویدان افزود: در این میان تامین حداقل مطالبات کارکنان پلیس و رسیدگی به وضعیت معیشتی آنان جزو موارد مهمی است که حتما باید مدنظر قرار گیرد.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با کم توقع خواندن ماموران و کارکنان پلیس، اظهار کرد: آنها به حداقل‌ها نیز راضی بوده و در عین حال بهترین خدمات را نیز به عموم مردم ارائه می‌کنند.

وی در عین حال بر امنیت شغلی برخی از کارکنان پلیس نیز تاکید کرد و گفت: زمانی که یک نیرو دغدغه ای بابت از دست دادن کارش نداشته باشد قطعا با انگیزه و انرژی مضاعفی وظایف محوله را انجام داده و فرد موثری در مجموعه ناجا خواهد بود.

سردار جاویدان ادامه داد: خوشبختانه هم اکنون نیروهای توانمندی در مجموعه انتظامی استان حضور دارند که رسیدگی به وضعیت معیشتی و استخدامی آنها می تواند انگیزه آنها را مضاعف و شرایط خدمتگذاری بهتر برای مردم را فراهم کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در عین حال ابراز امیدواری کرد تا شرایط استفاده بهتر از نیروهای توانمند در مجموعه ناجا فراهم و کارکنان خدوم و پرتلاش این مجموعه مشکل معیشتی نداشته باشند.

انتهای پیام

چاپ چاپ کد خبر | : 26905
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.