یک هدیه متفاوت به مناسبت روز پزشک ویژه سازمان‌ها و نهادهای پزشکی

به گزارش بازتاب خبر، بنابر اعلام فروشگاه جین‌وست،  به همین منظور جین‌وست بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک در ایران، جشنواره کارت‌ هدیه روز پزشک را برای کلیه سازمان‌ها و شرکت‌های مرتبط آغاز کرده تا مشتریان بتوانند هدیه روز پزشک را تهیه کنند.

این فروشگاه اینترنتی به پاس قدردانی از زحمات بی‌پایان دست‌های زحمتکش پزشکان، آنان که سلامت را به جامعه هدیه می‌دهند، کارت‌های هدیه را در اختیار مشتریان گرانقدر قرار داده تا آن‌ها بتوانند از این فرصت استثنایی استفاده کنند و با هدیه این کارت‌ها از زحمات پزشکان عزیز قدرانی نمایند.

هدیه‌ای برازنده‌ی وی که سلامتی را هدیه می‌دهد

کلیه سازمان‌های مرتبط با جامعه‌ی پزشکی، چه خصوصی و چه دولتی، اعم از بیمارستان‌ها، مراکز آموزش پزشکی و شرکت‌های تامین‌کننده تجهیزات پزشکی می‌توانند این کارت‌های هدیه را از واحد همکاری‌های سازمانی (B۲B) جین‌وست تهیه کنند و در نهایت انتخاب را به پزشکان و همکاران خود هدیه کنند.

این جشنواره به مناسبت روز پزشک طراحی شده و دارندگان این کارت‌های هدیه می‌توانند علاوه بر بهره‌مندی از تخفیفات فروشگاه‌های جین‌وست، در حراج‌ها یا جشنواره‌های پایان فصل یا میان فصل این برند شرکت نمایند.  دارندگان این کارت‌های هدیه جین وست می‌توانند با ارائه این کارت‌های هدیه از کلیه فروشگاه‌های جین وست در سراسر ایران کالای مورد نظر خود را که در گروه‌های متنوع شامل کفش، کیف، شلوار، مانتو، پیراهن، لوازم آرایشی و بهداشتی، اکسسوری زنانه، مردانه و بچگانه است را به راحتی خریداری کنند.

تاریخ اعتبار این کارت‌ها از سوی مشتریان انتخاب می‌شود و معمولا تا یک سال اعتبار دارد. حداقل مبلغ این کارت‌ها در این فروش ویژه پنجاه هزار تومان می‌باشد.

همکاری‌های میان سازمانی جین‌وست به فروش کارت‌های هدیه محدود نمی‌شود و مشتریان می‌توانند لباس فرم در سایز و رنگ‌های متفاوت به همراه آرم دل‌خواه و مورد نظر خود را به جین وست سفارش دهند. همچنین سازمان‌ها یا شرکت‌ها می‌توانند کالاهای مورد نظر خود را انتخاب کنند و هدایای خود را از فروشگاه جین وست سفارش دهند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کارت هدیه جین وست می‌توانید به وب سایت جین وست www.jeanswest.ir مراجعه کنید یا از طریق شماره ۴۵۱۸۳۰۰۰ داخلی ۲۴۳ و ۲۴۶ یا شماره موبایل ۰۹۱۲۰۴۳۸۷۶۹ و ۰۹۱۲۰۲۹۴۵۸۹  تماس حاصل کنید و سفارشات خود را ارائه دهید.

انتهای رپرتاژ آگهی

کد خبر: 23622
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.